Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Нині багатотисячний депутатський корпус має виступити у ролі колективного лідера у всіх регіонах та здійснити впевнені кроки для повернення країни до стабільності та нормального розвитку - В.Рибак

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак наголошує

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак наголошує на томі, що нині багатотисячний депутатський корпус має виступити у ролі колективного лідера у всіх регіонах та здійснити впевнені кроки для повернення країни до стабільності та нормального розвитку.

– Багатотисячний депутатський корпус України (225 тисяч політиків-депутатів рад різного рівня) мав би виступити у ролі колективного лідера у всіх регіонах та здійснити впевнені кроки для повернення країни до стабільності та нормального розвитку, – наголошує керівник парламенту. – Сьогодні це у значній мірі залежить саме від народних депутатів, від авторитету та впливу органів самоврядування на настрої людей, їх віру у здатність влади стабілізувати наш спільний човен – Україну. Для мільйонів українських громадян в усіх регіонах депутатський корпус є уособленням державної влади, якому вони на виборах довірили захищати свої інтереси. Прийшов час всім тверезомислячим політикам підтвердити свої лідерські якості.

На переконання Володимира Рибака, найперше, чого вимагає країна сьогодні – це знайти порозуміння з опонентами у радах, нав’язати активний діалог опозиції щодо шляхів зміцнення стабільності у своєму регіоні, своїй місцевості, своєму місті або селищі. При цьому, керівник парламенту зазначає, що не менш, а може й більш важливим є діалог публічної влади з громадою. «Підсумком такого діалогу має бути відновлення повної довіри населення до влади, до обраних виборцями органів самоврядування. Люди повинні нарешті зрозуміти, що депутат – не пихатий чиновник від влади, а їх вірний союзник та довірений представник у владі», – відзначає голова парламенту.

– Лейтмотивом усієї депутатської роботи у ці та наступні дні має стати ключове слово «єднання», – говорить Володимир Рибак. – Депутатський корпус України має проявити себе політичною силою єднання, а не розмежування суспільства. У нас одна спільна Батьківщина, і ми її нікому не віддамо. Виборці у всіх регіонах країни мають чітко розуміти, що не люди малюють уявні кордони посеред України. Народ не обманути – державу рвуть на шматки так звані «лідери», які марять владою та власним князівством в Україні.

Повертаючись до природи грудневої кризи в Україні, Володимир Рибак зауважив, що її глибинною причиною є часто виправдане невдоволення громадян стандартами свого життя, соціально-економічними умовами у своєму регіоні, корупцією, низькою якістю послуг, незаслужено низьким рівнем оплати праці, пенсій та соціальної підтримки.

«У цьому контексті влада у регіонах, особливо там, де помилково вважають, що тільки підписання угод миттєво перетворює Україну на Європу, має зрозуміти, що дива не буває! Щоб зробити Україну європейською, треба щодня і роками створювати Європу в Україні. Відозвами та закликами обласних, районних та міських рад асоціації та членства в Європейському Союзі не набудеш! Так само ж лозунгами зарплату та пенсії людям не піднімеш, – сказав Голова Верховної Ради. – Отже, час робити буденні справи для людей: будувати якісні дороги, поліпшувати матеріально-технічну базу шкіл та дитячих садків, дбати про стан лікарень та системи екстреної медичної допомоги, навести чистоту та порядок на вулицях наших міст і сіл, сприяти малому та середньому бізнесу, які є головним генератором робочих місць, захищати його від корупційних зазіхань».

Загалом, за словами Волоидмира Рибака, чим скоріше депутатський корпус та Верховна Рада повернеться до неухильного виконання своїх конституційних обов’язків, тим скоріше Україна увійде у русло нормального, спокійного життя і тим більше у неї шансів на подальший розвиток та європейське майбутнє.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради