Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено семінар-навчання з питань деклараційної КАМПАНІЇ - 2020

Проведено семінар-навчання з питань деклараційної КАМПАНІЇ - 2020

З метою ознайомлення зі змінами, внесеними до Закону України «Про запобігання корупції» та на прохання ряду сільських голів щодо надання рекомендацій по заповненню декларацій депутатів та посадових осіб сільських рад проведено семінар-навчання з питань деклараційної КАМПАНІЇ – 2020 з уповноваженими представниками сільських рад відповідальними за декларування та працівниками виконавчого апарату районної ради.

На початку семінару-навчання завідувачка сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко доповіла присутнім про основні зміни внесені до Закону України «Про запобігання корупції», зокрема зазначила, що змінено поняття «членів сім’ї», так членами сім’ї є особа, яка перебуває у шлюбі та діти суб’єкта декларування до досягнення ними повноліття – незалежно від спільного проживання із суб’єктом декларування.

Залишаються членами сім’ї, особи які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (крім осіб, взаємні права та обов’язки яких не мають характеру сімейних) у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі.

Розширено коло близьких осіб. Відтепер до них належать: двоюрідний брат, двоюрідна сестра, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки) (тобто свати).

Розширено коло суб’єктів декларування, зокрема тепер суб’єктами декларування є інші особи, які входять до складу конкурсних та дисциплінарних комісій утворених відповідно до Закону України «Про державну службу» та Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», інших законів.

Потім Ірина Гриценко детально ознайомила учасників семінару з рекомендаціями по заповненню декларації з урахуванням відповідних змін.

На завершення було поінформовано присутніх про періоди подачі декларацій та відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, зокрема незмінним є види відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушення це: кримінальна, адміністративна, цивільно-правова та дисциплінарна.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради