Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійною комісією районної ради рекомендовано внести ряд проектів рішень на позачергову сесію районної ради

Постійною комісією районної ради рекомендовано внести ряд проектів рішень на позачергову сесію районної ради

В рамках підготовки до проведення позачергової сесії районної ради цього дня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування, яку провів голова комісії Роман Нікіцький. Участь в засіданні постійної комісії взяли працівники виконавчого апарату районної ради.

Під час засідання члени комісії обговорили ряд питань, які пропонуються розглянути на позачерговій сесії районної ради.

Першим розглянули зміни до рішення районної ради від 27.11.2015 № 1-7/VIІ «Про утворення та обрання складу постійних комісій районної ради», де пропонується ввести до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення новообраного депутата Черкаської районної ради від депутатської фракції «Радикальна Партія Олега Ляшка» Джуру Олександра Вікторовича.

Наступними розглянули зміни до рішення районної ради від 25.12.2015 №2-3/VIІ «Про утворення Президії районної ради VIІ скликання та затвердження її складу» та зміни до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-10/VІI «Про організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради VІІ скликання».

В результаті обговорення зазначені питання рекомендовані до розгляду на позачерговій сесії районної ради.

Інформацію місцевої пожежної охорони Черкаського району про роботу протягом 2019 року членами постійної комісії заслухано та взято до відома.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради