Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робоча зустріч керівництва району з відповідальними службами підприємств охорони здоров’я вторинного рівня

Робоча зустріч керівництва району з  відповідальними службами
підприємств охорони здоров’я вторинного рівня

Сьогодні у районній раді відбулася робоча зустріч з відповідальними службами комунальних некомерційних підприємств «Черкаська центральна районна лікарня» та «Черкаська районна лікарня с.Мошни» щодо реальних можливостей та перспектив діяльності підприємств охорони здоров’я вторинного рівня у 2020 році.

Проводив нараду голова Черкаської районної ради Олексій Собко, за участі заступника голови Черкаської районної державної адміністрації Петра Коренюка.

Під час зустрічі керівництвом району було акцентовано увагу на найбільш відповідальній фазі реформування закладів охорони здоров’я та заслухано інформацію про реальний стан та перспективи надання медичної допомоги жителям Черкаського району у 2020 році.

Робоча зустріч керівництва району з  відповідальними службами
підприємств охорони здоров’я вторинного рівня

На найближчу перспективу для підприємств охорони здоров’я було визначено головні складові - це оптимізація мережі та комп’ютеризація підприємств. Головний лікар КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Микола Гуськов та головний лікар КНП «Черкаська районна лікарня с.Мошни» Любов Іващук поінформували про створення робочих груп щодо оптимізації роботи підприємств та формування нового штатного розпису на 2020 рік; про отримання коштів від надання додаткових платних послуг та перспективи укладення договорів з Національною службою здоров’я України.

Заступник головного лікаря Володимир Кобаль поінформував про вивчений досвід медичних закладів та підготовчу роботу щодо комп’ютеризації медичних процесів. Заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк, загострив увагу на виборі найбільш оптимального варіанту забезпечення комп’ютерною технікою та програмним продуктом обох підприємств, який би давав можливість обміну документами, а також на ощадливому використанні коштів районного бюджету.

Начальник фінансового управління Черкаської районної державної адміністрації Ганна Шокот,  звернула увагу головних лікарів на своєчасність підготовки документів для передбаченого фінансування, а також на співпрацю з сільськими головами щодо співфінансування підприємств охорони здоров’я вторинного рівня.

Заступник голови Черкаської районної ради Сергій Степанюк,  підтримав позицію Ганни Шокот, та нагадав, що фінансування районного бюджету вкрай обмежене і співфінансування просто необхідне для належної роботи підприємств охорони здоров’я.

Наступна, контрольна зустріч відбудеться у такому ж складі з інформацією про виконання поставлених завдань.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради