Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Сучасний різновид резюме

Сучасний різновид резюме

Відеорезюме – це креативне резюме. Воно розповість про шукача роботи ще до того, як він почне розмову. Нестандартна подача здивує роботодавця і приверне його увагу. А це вже перший крок до нової роботи!

Пані Інна звернулась до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи. Дівчина цього року отримала диплом за спеціальністю «Інженер-електронік», за якою під час навчання проходила практику. Така не традиційна для дівчини сфера зайнятості їй подобалась і вона хотіла в цьому реалізувати свій потенціал та набутті знання. Кар’єрний радник Інни відразу провів профілювання та запропонував скласти індивідуальний план надання послуг, куди входили як підбір роботи так і профконсультаційні та профінформаційні послуги. Окрім традиційного резюме дівчині було запропоновано скласти відео-резюме – короткий відеоролик в цифровому форматі, зручному для відправки та відтворення, з короткою, але вичерпною розповіддю про себе, яке містить біографічні відомості, освіту, кар’єру, особисті якості тощо.

На черговому прийомі кар’єрний радник Інни запропонував вакансію інженера в одному з підприємств міста. Під час уточнення актуальності вакансії фахівцем служби зайнятості по телефону, роботодавець попросив попередньо надіслати йому резюме та був зацікавлений отриманим резюме у форматі відео. В результаті, успішно пройшовши співбесіду, шукаюча роботу отримала бажану посаду, а роботодавець – сумлінного молодого та амбіційного працівника.

Директор філії Олександр Гриценко зазначив про таку послугу служби зайнятості: «Традиційно пошуки роботи починаються зі складання і відправлення резюме претендента на вакансію. За змістом, стилем, способом подачі інформації роботодавець складає свою думку про потенційного працівника, яку в ході особистої зустрічі може підтвердити або спростувати. Головна мета відео-резюме – допомогти роботодавцю визначитися з вибором ще на етапі ознайомлення з резюме, а потенційному працівнику підвищити свої шанси на ринку праці. Всього 14 осіб скористались такою послугою Черкаської районної філії ЧОЦЗ за 2019 рік».

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради