Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З очільниками громад району обговорено перспективи проведення ремонту доріг у 2020 році

З очільниками громад району обговорено перспективи проведення ремонту доріг у 2020 році

Цього дня в сесійній залі Черкаської районної ради проведено нараду з сільськими головами та сільськими головами об’єднаних територіальних громад за участю працівників районної ради, райдержадміністрації, представників Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк спільно з головою районної ради Олексієм Собком звернулися до присутніх з рядом питань, які на сьогодні є нагальними і потребують вирішення.

На початку наради до сільських голів звернувся т.в.о. начальника Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Вербовий, який закликав посадовців до співпраці та взаєморозуміння. З боку представників правоохоронних органів району пообіцяв допомогу та вирішення відповідних проблемних питань.

В доповнення до зазначеного заступник начальника Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Денис Цюцюра повідомив, що в Черкаському районі в середині грудня заплановано відкриття перших 4 Поліцейських станцій в селах Білозір’я, Леськи, Руська Поляна та Червона Слобода. Поліцейська станція - це службове приміщення, що надається дільничному офіцеру поліції (ДОП) для виконання покладених на нього завдань із забезпечення правопорядку в межах поліцейської дільниці. Найближчим часом в Черкаському районі розпочнуть роботу 7 ДОП (в селі Білозір’я – 1 ДОП, в селі Леськи – 1 ДОП, в селі Руська Поляна – 2 ДОП, в селі Червона Слобода – 3 ДОП) .

Голова ради Олексій Собко наголосив на тому, щоб дільничні офіцери поліції мали тісну співпрацю з сільською радою, а не лише були повністю підпорядковані районному відділенню поліції.

З очільниками громад району обговорено перспективи проведення ремонту доріг у 2020 році З очільниками громад району обговорено перспективи проведення ремонту доріг у 2020 році

Наступним важливим питанням було розглянуто планування ремонту доріг у Черкаському районі в 2020 році. Зі слів заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка підхід до питання виділення коштів на ремонт доріг в наступному році змінюється. Якщо в минулому році було профінансовано ремонт доріг по багатьох населених пунктах району, то в 2020 році, за рекомендацією Черкаської обласної державної адміністрації, планується профінансувати 2-3 об’єкти, де буде проведено капітальний ремонт на значну суму коштів.

Враховуючи пропозиції та побажання сільських голів, було визначено дороги по Черкаському району, де буде проведено капітальний, поточний середній чи ямковий ремонти. Узгоджену інформацію занотував начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня. Однією із умов виділення коштів з Державного бюджету України на проведення ремонту доріг є співфінансування з місцевих бюджетів.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради