Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є важливим чинником попередження зростання безробіття на ринку праці. Професіографічна екскурсія це одна з ефективних форм профорієнтаційної роботи Державної служби зайнятості. У рамках «Акції Випускник - 2020», Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості організувала екскурсію на завод "Beehive". Розташоване підприємство поблизу села Чорнявка у Черкаському районі Черкаської області. Мета заходу, в якому взяли участь 73 учні та викладачі загальноосвітніх шкіл с. Худяки та с. Чорнявка, ознайомлення з особливостями виробничого процесу і специфікою роботи безпосередньо на робочих місцях.

Під час екскурсії по підприємству директор заводу Людмила Іванівна розповіла, що ТОВ «Бихайв» працює з вересня 2017 року. Підприємство закуповує мед в українських пасічників.

Система контролю якості меду дуже сувора. Весь мед від пасічників перевіряють у лабораторії. Бракують мед через невідповідність фізико-хімічним показникам і на наявність антибіотиків. У лабораторії школярам показували, як продукція проходить багаторівневу систему контролю якості на європейському обладнанні. Основна причина повернення – наявність антибіотика. Вживання антибіотиків, навіть у мінімальних дозах, робить організм людини нечуттєвим до певної групи ліків.

Експортують мед в країни ЄС, Канаду і США з написом "Made in Ukraine". На день завод переробляє близько 50 тонн меду, на рік – це 16 000 тонн.

Загалом екскурсія залишила гарні враження, особливо приємною була можливість скуштувати різні види меду, що переробляються на заводі.

«Профорієнтація учнівської молоді - це один з ключових напрямків діяльності служби зайнятості. Він дає можливість визначити молоді свої здібності і надалі будувати кар'єру з урахуванням власного потенціалу і ситуації на ринку праці», - зазначив директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Гриценко.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості