Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Самостійність у виборі майбутньої професії

Самостійність у виборі майбутньої професії

Цього тижня ще 30 школярів Черкаського району дізнались про важливість усвідомленого вибору професії та замислились над тим, у якій професії хотіли б себе реалізувати. Фахівець з профорієнтації Черкаської районної філії ЧОЦЗ відвідала Леськівську ЗОШ І-ІІІ ступенів в Леськівській ОТГ та провела інтерактивні заняття для учнів 9-го та 11-го класів.

Директор філії Олександр Гриценко прокоментував проведення подібних заходів: «Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – це насамперед пізнання світу професій та пошук себе в ньому. Інтерактивна форма заняття , на противагу звичайному уроку, спрямована на включення дітей в процес, що сприяє самостійності у професійному самовизначенні».

 

Самостійність у виборі майбутньої професії

Самостійність у виборі майбутньої професії

 

 

 

 

 

 

 

Дітям розповіли про послуги служби зайнятості, якими вони можуть скористатися для полегшення вибору. Також були запропоновані ігри для поглиблення знань про світ професій загалом та про професії майбутнього зокрема. Використовувались вправи для самоаналізу здібностей та схильностей до певної професії, для демонстрації наслідків випадкового вибору професій.

Попереднє опитування про визначеність з майбутньою сферою зайнятості показало, що більшість дітей уже задумувались над цим, але остаточно визначились лише третина присутніх. Тому, була презентована веб-платформа «Моя професія: консультаційна мережа» – один з профорієнтаційних ресурсів служби зайнятості. Після проходження онлайн-консультування, з комплексного звіту учням буде зрозуміло куди далі рухатись у напрямку успішного професійного майбутнього.

Більшість дітей зацікавились тестуванням та отримали персональні коди для проходження його вдома. А також, були запрошені для обговорення отриманих результатів до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради