Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради

Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради

Цього дня голова районної ради Олексій Собко провів тридцять восьму позачергову сесію районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь представники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Перед початком роботи пленарного засідання було проведено засідання всіх профільних постійних комісій районної ради окрім постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, яку проведено вчора. На засіданнях постійних комісій в основному обговорювались питання, які пропонувалися до розгляду на позачерговій сесії, але були інші питання, а саме: про розгляд звернення депутата Черкаської районної ради Володимира Шимановського щодо організації централізованого вивезення сміття на території Черкаського району та діяльності нелегальних сміттєзвалищ та про пропозицію Кам’янської районної ради підтримати звернення депутатів до Президента України, Голови Верховної Ради України та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення. Всі сесійні питання розглянуті на постійних комісіях рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні по інших питаннях дано відповідні рекомендації.

Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради

Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради

Президія районної ради також провела засідання, де обговорено питання, запропоновані до розгляду на сесії районної ради.

В цілому до порядку денного сесії було внесено 11 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради.

Під час формування порядку денного сесії депутатом районної ради Олегом Деркачем було запропоновано змінити послідовність розгляду питань на що погодились депутати районної ради.

На початку пленарного засідання до присутніх звернувся Чиж Микола Михайлович, представник СБУ, який поінформує депутатів за підсумками проведеного у вересні антитерористичного навчання у Черкаському районі, зокрема в селі Дубіївка. За належне сприяння та допомогу у проведенні зазначених навчань заступнику голови райдержадміністрації Петру Коренюку була вручена Грамота Служби Безпеки України.

Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради

Першим розглянули питання досить широко та розлого про звернення депутатів Черкаської районної ради щодо якості проведених ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Черкаського району. Озвучив його депутат районної ради Володимир Лакутін, який відмітив про те, що на дорозі загального користування місцевого значення О 241703 /Р-10/-Худяки–Сагунівка–Боровиця–Рацево–/Р-10/ підрядником ТОВ «Главшляхбуд» не виконано такі роботи: планування узбіччя автогрейдером не проведено, місцями узбіччя занижені, що становить небезпеку для учасників дорожнього руху; на свіжому асфальті присутні латки, що свідчить про неоднорідність вкладання матеріалу; відповідно до виготовленої ПКД не встановлено дорожні знаки та не нанесена дорожня розмітка.

В свою чергу депутат районної ради Володимир Шимановський повідомив, що по даній проблемі звертатися до правоохоронних органів не на часі бо зазначена дорога ще не прийнята в експлуатацію, то б то вона ще ремонтується. Під час обговорення питання перший заступник керівника Черкаської місцевої прокурату Євгеній Троцько повідомив, що вони приймають звернення безпосередньо від сільських рад в разі виникнення відповідних обставин.

Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради

Після бурхливого обговорення депутатами районної ради більшістю голосів було прийнято рішення направити звернення до Прокуратури Черкаської області та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Депутатами заслухано хід виконання Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки. Внесено зміни до Програми підтримки та розвитку редакції радіомовлення Черкаського району Черкаської області на 2019-2022 роки та зміни до програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2019-2021 роки.

Проведено 38 позачергову сесію Черкаської районної ради

Також депутатами схвалено питання про створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти Черкаської районної ради на 2019-2020 навчальний рік, про яке доповіла начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук.В ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, з якими ознайомила тимчасово виконуюча обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації Юлія Мамай.

На завершення депутати районної ради прийняли рішення щодо блоку комунальних питань, про які доповів головний спеціаліст сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради