Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Перед вибором майбутньої професії

Перед вибором майбутньої професії

Почався новий навчальний рік, а отже, фахівці Черкаської районної філії ЧОЦЗ знову поспішають на допомогу школярам у професійному самовизначенні. Вчора фахівець з профорієнтації Олена Штомпіль відвідала Червонослобідські загальноосвітні школи №1 та №2, де провела урок "Перед вибором майбутньої професії"для учнів 8-х та 9-х класів.

Дітям розповіли про основні підходи до вибору професії та розкрили поняття психологічної, інформаційної та операційної готовності до цього процесу. Під час занять діти разом з фахівцем служби зайнятості з’ясували переваги та перспективи робітничих спеціальностей. Також, школярам розповіли про можливість пройти профорієнтаційне тестування на веб-платформі "Моя професія», щоб отримати комплексний звіт про власні професійні схильності не виходячи з дому.

«Початок навчального року, особливо для випускних класів, – це вирішальний період, щоб визначитись з пріоритетами та цілями на весь рік. Тому зараз важливо озброїти дітей інформацією про те, на що слід звертати увагу в процесі вибору майбутньої професії та на скільки важливо це робити усвідомлено» - зазначила заступник директора Вікторія Огіренко.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості