Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Шановні жителі Черкаського району, дорогі земляки!

Шановні жителі Черкаського району, дорогі земляки!

Ще з часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Наші співвітчизники віками боролися за свою свободу, і лише у 1991 році вибороли її. 24 серпня визначний день – День незалежності України. Ця дата навічно увійшла в історію, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи.

У цей день варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. Адже саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення. Бажаю, щоб ваша праця була плідною та натхненою, важливою для Батьківщини, дарувала Вам радість та задоволення.

Зі святом Вас!

З повагою Голова Черкаської районної ради Олексій Собко