Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Знайти своє покликання ніколи не пізно

Знайти своє покликання ніколи не пізно

Втрата роботи – це часто кризовий момент, коли людина не знає куди рухатись далі. Тому, звернувшись до центру зайнятості, безробітному важко одразу зрозуміти яку саме роботу він шукає.

Після ознайомлення кар’єрним радником із доступним спектром послуг стає очевидним, що пошук слід починати з вивчення самого себе, своїх інтересів та схильностей.

Тетяна з Білозір’я звернулась до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, маючи загальноосвітню підготовку та досвід роботи на безлічі посад від офіціанта до менеджера. Чітких пріоритетів в пошуку роботи не прослідковувалось. Проте, на семінарі з загальних питань зайнятості та від свого кар’єрного радника вона дізналась про можливість пройти профорієнтаційне тестування та отримати професійно-технічну освіту. За результатами тестування Тетяни було виявлено яскраво виражені комунікативні навички, акуратність, посидючість, терплячість, що дозволило б їй себе реалізувати в професіях сфери обслуговування населення. Після двомісячного індивідуального навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Тетяна отримала професію педикюрника та започаткувала власну справу.

Знайти своє покликання ніколи не пізно

Професійне навчання – послуга центру зайнятості, яка надається, якщо на ринку праці немає підходящої за освітою, попереднім досвідом чи місцем проживання роботи для безробітного. Це один зі способів підвищення конкурентноспроможності безробітних. Так, ті, хто має лише загальний рівень освіти може пройти підготовку, та шукати роботу не лише за найпростішими професіями, а вже за профільною освітою. Ті безробітні, хто мають освіту, проте розчарувались в ній або ж вона не є затребуваною в нашому регіоні, мають шанс пройти перепідготовку та отримати професію до душі та ту, яка користується попитом. Підвищення кваліфікації чи стажування застосовується у випадку, коли людина має відповідну освіту чи професійний досвід, але втратила кваліфікацію у зв’язку з розвитком технологій чи перервою в трудовій діяльності.

«Будь яка особа, що має статус безробітного може розраховувати на послуги, що сприяють розвитку професійних навичок і компетентностей затребуваних на ринку праці, у тому числі при виборі чи зміні виду професійної діяльності. Головне наше завдання – забезпечити працевлаштування громадян, поєднуючи їх інтереси, реальні знання та навички з вимогами сучасного ринку праці» - наголосив директор філії Олександр Гриценко.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості