Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено пленарне засідання районної ради

Проведено пленарне засідання районної ради

Цього дня голова районної ради Олексій Собко провів тридцять сьому сесію районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Перед початком роботи пленарного засідання було проведено засідання постійних комісій районної ради: з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування, де обговорено та рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні питання про хід виконання районної програми агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом до військової частини 3061 Національної гвардії України на 2018-2019 роки та про внесення змін до районної Програми «Про батальйон територіальної оборони в/ч А7322» на 2018-2022 роки; з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, де депутати рекомендували внести на розгляд сесії питання про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Геронимівка адміністративні межі Руськополянської сільської ради Черкаського району Черкаської області (Руськополянська сільська об’єднана територіальна громада) та про встановлення меж населеного пункту села Геронимівка Руськополянської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

Проведено пленарне засідання районної ради

Президія районної ради також провела засідання, де обговорено питання, запропоновані до розгляду на сесії районної ради.

Під час формування порядку денного сесії було додатково включено питання: про програму боротьби з амброзією полинолистою у Черкаському районі на 2019-2021 роки та про викладення у новій редакції програми вдосконалення інформаційно- аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Черкаського району на 2019 рік та чотири питання з питань земельних відносин.

Проведено пленарне засідання районної ради Проведено пленарне засідання районної ради

Враховуючи широке та детальне обговорення, рекомендацій спільного засідання постійних комісій та Президії районної ради з порядку денного більшістю голосів депутатів було виключено питання про ліквідацію Думанецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області. Також депутати не підтримали розгляд на сесії питання про внесення змін та доповнень до «Районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки».

Проведено пленарне засідання районної ради Проведено пленарне засідання районної ради

В цілому до порядку денного сесії було внесено 14 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради.

Спочатку депутати заслухали хід виконання районної програми агітаційної роботи та призову на військову службу за контрактом до військової частини 3061 Національної гвардії України на 2018-2019 роки, про що доповів офіцер групи по роботі з особовим складом військової частини 3061 Національної гвардії України Артем Назаренко.

Заступник командира військової частини 3061 Національної гвардії України по роботі з особовим складом, майор Анатолій Стуженко доповів депутатам про внесення змін до районної Програми «Про батальйон територіальної оборони в/ч А7322» на 2018-2022 роки. Відмітив, що на території області проходять Командно-штабні навчання з територіальної оборони. Подякував депутатському складу районної ради за розуміння та підтримку військових у проведенні зазначених заходів. В підсумку депутати більшістю голосів від загального складу ради прийняли відповідне рішення.

Проведено пленарне засідання районної ради Проведено пленарне засідання районної ради

Також депутатами схвалено програму боротьби з амброзією полинолистою у Черкаському районі на 2019-2021 роки, про яку коротко доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин.

В ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, які доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

Ряд питань депутатам озвучив головний спеціаліст міськрайонного управління у Черкаському районі та м.Черкасах Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Віталій Ткалич, а саме: про встановлення меж населеного пункту села Хацьки Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області, про встановлення меж населених пунктів сіл Степанки та Бузуків Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області, про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Геронимівка адміністративні межі Руськополянської сільської ради Черкаського району Черкаської області (Руськополянська сільська об’єднана територіальна громада) та про встановлення меж населеного пункту села Геронимівка Руськополянської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Всі зазначені питання підтримані більшістю голосів депутатського складу ради.

Проведено пленарне засідання районної ради Проведено пленарне засідання районної ради

На завершення сесія районної ради прийняла рішення щодо блоку комунальних питань, про які доповів головний спеціаліст сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради