Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено футбольний турнір Кубок СТОВ «Зоря» с. Руська Поляна

Проведено футбольний турнір Кубок СТОВ «Зоря» с. Руська Поляна

16 червня цього року Руськополянський стадіон гостинно приймав учасників футбольного турніру Кубок СТОВ «Зоря» серед дитячих команд U-11 за участю:

• Чемпіони «Черкаси»

• «Альянс-1» Кропивницький

• «Альянс -2» Кропивницький

• Черкащина Академія (Білозір`я)

• «Зоря» Руська Поляна

• Черкаський «Дніпро»

Яскраве відкриття змагань нікого не залишило байдужим: вітальні слова, теплий прийом, багато посмішок та побажань перемоги надало командам - учасницям впевненості у грі. З привітальними словами виступили директор районної ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила, а також заступник сільського голови с.Руська Поляна Юлія Пашкевич: підтримали команди та побажали перемогти найсильнішим.

За 5-6 місце, за результатами попередніх ігор у групах, на полі зійшлися Черкащина Академія (Білозір`я) та «Альянс -2» Кропивницький . Перемогу та 5 місце отримали юнаки команди Черкащина Академія (Білозір`я).

За бронзу боролися Чемпіони «Черкаси» та Черкаський «Дніпро», які і стали бронзовими призерами турніру. А Чемпіони «Черкаси» відповідно стали четвертими.

У фіналі за Кубок боролися господарі «Зоря» Руська Поляна та «Альянс-1» Кропивницький. Перший тайм юнаки із Кропивницького впевнено наступали, а вже в другому таймі руськополянські юнаки дали відсіч з рахунком 5:2 та отримали перемогу і Кубок.

Під час нагородження директор районної ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила відмітив, що у Черкаському районі не так давно з`явилася футбольна команда U-11 , котра на високому рівні конкурує та перемагає команди із міст. З дітьми займається досвідчений тренер-викладач В`ячеслав Гладун, котрий старанно відноситься не тільки до тренувальної роботи, а й докладає максимум зусиль щоб згуртувати і батьків юних вихованців, адже з батьківською підтримкою футболісти і дійшли до перемоги.

Всі учасники турніру були нагороджені медалями - завдяки фінансової підтримки директора СТОВ "Зоря" Івана Дарієнка, а також дякуючи підтримці місцевого підприємця Миколи Гнідаша діти поласували солодощами та морозивом.

За інформацією Черкаської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Мрія»