Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено форум «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА ГРОМАД ЧЕРКАЩИНИ»

Проведено форум «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА ГРОМАД ЧЕРКАЩИНИ»

Сьогодні голова ради Олексій Собко спільно з головою райдержадміністрації Анатолієм Ярішем взяли участь у форумі «Енергоефективне партнерство та відновлювальна енергетика громад Черкащини», який відбувся в Будинку культури села Червона Слобода.

На форум були запрошені міські, селищні, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад Черкаської області, голови ОСББ та ЖБК, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств.

Як було зазначено головою райдержадміністрації Анатолієм Ярішем, метою форуму є здійснення спільних заходів з впровадження енергозберігаючих технологій та підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери, комунального господарства та житлового сектору місцевих громад Черкаської області. Також даний форум став головною комунікаційною платформою, на якій обговорили найбільш актуальні питання, тенденції розвитку у сфері енергоефективності, відновлювальної енергетики та було продемонстровано досягнення енергетичного та будівельного секторів.

Проведено форум «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА ГРОМАД ЧЕРКАЩИНИ» Проведено форум «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА ГРОМАД ЧЕРКАЩИНИ»

Крім того, для ознайомлення зі зразками сучасного енергоефективного обладнання, матеріалами та новітніми технологіями, в рамках форуму працювала виставка енергоефективних рішень. Приватні компанії продемонстрували свої рішення для бюджетної, комунальної сфери та житлового сектору.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради