Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю !

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю !

Шановні жителі Черкаського району !

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!

Людська історія включає в себе незліченну масу найрізноманітніших подій, які так чи інакше впливали на її хід і напрямок. Ключові події передаються із покоління в покоління, періодично підштовхуючи нас до переосмислення та переусвідомлення нашої історії, культури і поточного життя. Значення події, яка сталася близько пари тисячоліть тому - Воскресіння Ісуса Христа, досі залишається не зовсім усвідомленим серед багатьох з нас. Ми сміливо можемо стверджувати, що в нашій мові не вистачить ніяких слів, щоб пояснити цей Безцінний Дар. Не придумано ще таких виразів і словосполучень, почувши які недосвідчена особа раптом усвідомила б масштаби і міць цього таїнства.

Вітаємо Вас з цим величним святом, наповненим дивом, яке осяває весь світ. Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, серце наповниться радістю, а віра допомагає долати труднощі.

Бажаємо миру і спокою, взаєморозуміння і гармонії, тепла і затишку. Нехай віра і любов приводять Вас до високих результатів, благих справ і успіху.

З найщирішими побажаннями голова Черкаської районної ради О.П. Собко