Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

Сьогодні проведено тридцять п’яту сесію районної ради, на якій головував заступник голови районної ради Сергій Степанюк. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

Перед початком роботи пленарного засідання було проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, де обговорено та рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні питання: про депутатський запит депутата районної ради Степанця І. В. та про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Черкаського району на 2019-2023 роки. Потім члени Президії районної ради попередньо розглянули та обговорили питання порядку денного чергової тридцять п’ятої сесії районної ради. Президією було рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання питання порядку денного чергової сесії районної ради, окрім тих, які були рекомендовані постійною комісією районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики до виключення через відповідні неузгодженості.

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

Розпочинаючи роботу сесії районної ради заступник голови ради Сергій Степанюк та голова райдержадміністрації Анатолій Яріш вручили Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації і Черкаської обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною начальнику служби у справах дітей Черкаської райдержадміністрації Людмилі Северинчук.

До порядку денного було внесено 15 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та Президії районної ради.

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

Спочатку депутати заслухали про хід виконання «Районної Програми розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки» у 2018 році, про яку доповів головний лікар Черкаської центральної районної лікарні, депутат районної ради Микола Гуськов.

Начальник управління праці та соціального захисту населння райдержадміністрації Сергій Коваль доповів депутатам по питаннях: про хід виконання «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки» у 2018 році та про внесення доповнень до «Районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки».

Також депутатами схвалено нову Програму організації рятування людей на водних об’єктах Черкаського району на 2019-2023 роки, про яку коротко доповів начальник відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Ігор Троценко.

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

В ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, які детально доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

Ряд питань депутатам озвучив заступник голови ради Сергій Степанюк, а саме: про визнання таким, що втратило чинність, рішення Черкаської районної ради від 05.03.2013 №23-24/VI, про внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2017-2020 роки та про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-10/VII «Про організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради VII скликання». Сергій Олексійович відмітив, що в зв’язку з процесами децентралізації на сьогодні створено об’єднані територіальні громади та функціонують сільські ради, які ще не об’єднались і тому конкурс на кращу сільську раду та відповідне Положення про нього втратило свою актуальність. Щодо змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування, то це виконується вимога депутатів про зняття певних рамок використання коштів на допомогу громадянам на лікування та на забезпечення соціальної сфери.

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

Заслухали звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Далі сесія районної ради прийняла рішення щодо блоку комунальних питань, про які доповів головний спеціаліст сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Проведено 35 сесію Черкаської районної ради

На завершення депутати підтримали депутатський запит депутата районної ради Степанця І. В. до Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації та державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» щодо надання офіційної інформації про ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Черкаського району.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради