Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Учні з Червоної Слободи позмагались у знанні професій

Учні з Червоної Слободи позмагались у знанні професій

Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості на минулому тижні проведено виїзну профорієнтаційну акцію «Брейн ринг» для школярів Червонослобідської ЗОШ І-ІІІступенів №1 та №2. Заходи у форматі інтелектуального змагання на тему професій уже традиційно проводяться для учнівської молоді Черкаського району.

Заступник директора філії Вікторія Огіренко розповіла про основне завдання акції: «В першу чергу ми працюємо над формуванням у випускників знань та уявлень, пов′язаних з вибором майбутньої професії, ознайомлюємо з переліком послуг, які надає служба зайнятості, світом професій, надаємо поради щодо здійснення усвідомленого вибору фаху відповідно до якостей та вимог сучасних роботодавців».

У ході проведення заходу учні змагалися за звання знавців професій. Були сформовані чотири команди з 8 чоловік, визначені їх назви та капітани. Учасники брали участь в різноманітних конкурсах, відгадували назви професій за їх характерними ознаками. В ігровій формі діти покращували свої знання про світ професій та отримали нову інформацію.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Зацікавлені очі дітей, враження від пізнання нового, азарт змагання, дух перемоги, щирі посмішки – все це доказ того, що виїзна акція «Брейн ринг» пройшла з користю.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості