Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Оголошено Всеукраїнський дитячий конкурс-фестиваль «Об’єднані піснею»

Оголошено Всеукраїнський дитячий конкурс-фестиваль «Об’єднані піснею»

Громадська Організація «Об’єднані піснею» повідомляє про те, що на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», за підтримки та допомоги керівництва Міністерства Культури України, Міністерства освіти і науки України, Національної спілки журналістів України, гільдії незалежного кіно України, відомих діячів культури та мистецтва України, планує щорічно проводити Всеукраїнський дитячий конкурс-фестиваль «Об’єднані піснею».

Метою конкурсу - є національно-патріотичне виховання дітей і молоді, виявлення талановитих, перспективних виконавців у вокальному жанрі та сприяння їхньому творчому зростанню.

Відбіркові тури конкурсу будуть проходити в усіх областях України та за допомогою народного та професійного журі будуть визначені обласні переможці.

Обласні переможці (по одному виконавцю й колективу) щорічно в жовтні кожного року, до Дня захисника України візьмуть участь у фіналі, який буде проводитись в м. Черкаси в оздоровчому дитячому центрі «Дахнівська Січ», де будуть визначені найкращий колектив і виконавець України.

Конкурс є відкритим та безкоштовним, приймати участь можуть діти та молодь віком від 6 до 17 років. Хто має можливість і бажання просимо взяти участь у зазначеному конкурсі.

Більш детальніша інформація можна дізнатися на сайті usongs.org

За інформацією громадської організації «Об’єднані піснею»