Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Комісія по заслуховуванню звітів комунальних закладів продовжила свою роботу

Комісія по заслуховуванню звітів комунальних закладів продовжила свою роботу

28 березня 2019 року відповідно до затвердженого графіку проведення звітів фінансово-господарської діяльності організацій, установ, закладів відбулися звіти п’яти комунальних закладів районної ради, в заслуховуванні яких взяли участь заступник голови ради Сергій Степанюк та інші члени комісії.

Першою свій фінансово-господарський звіт представила головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна, яка коротко ознайомила присутніх з основними його показниками. Зазначила, що практично всі сільські ради та об’єднані громади надали субвенцію на пільгові ліки та технічні засоби медичним закладам КНП «Черкаський районний центр ПМСД» Черкаської районної ради, окрім Сагунівської ОТГ. Відносно проблемних питань відмітила, що потрібно встановити 4 модеми для обліку газу, кошти на які відсутні.

Комісія по заслуховуванню звітів комунальних закладів продовжила свою роботу

Про фінансово-господарську діяльність Черкаської центральної районної лікарні за звітний період доповів заступник головного лікаря Володимир Авер’янов. Ним було відмічено, що Черкаська центральна районна лікарня сьомий рік поспіль стає кращою в рейтингу медичних закладів Черкаської області.

Доповідаючи перед членами комісії, Володимир Олександрович акцентував увагу на фінансову забезпеченість закладу, про придбання обладнання та предметів довгострокового користування, про оплату комунальних послуг та енергоносіїв, про надходження коштів від здачі в оренду приміщень, медичних оглядів, зубного протезування та інше.

Комісія по заслуховуванню звітів комунальних закладів продовжила свою роботу Комісія по заслуховуванню звітів комунальних закладів продовжила свою роботу

Окремо відмітив, що надійшло субвенції з сільських рад та об’єднаних громад в сумі 1,2 мільйона гривень. Найбільше перерахувала субвенції Червонослобідська ОТГ в сумі 770,6 тисяч гривень. З проблемних питань озвучено дефіцит коштів в сумі 400,0 тисяч гривень на придбання інсуліну та завершення будівництва лівої частини приміщення лікарні.

Змістовним був звіт головного лікаря Черкаської районної лікарні с. Мошни Черкаського району Любові Іващук, яка коротко ознайомила присутніх з основними показниками фінансово-господарської діяльності закладу. Субвенція з сільських рад на жаль надійшла лише на суму 40,5 тисяч гривень. Любов Миколаївна проводить подальшу роботу з сільськими радами в даному напрямку. Відмітила про покращення ситуації в кадровому забезпеченні та матеріально-технічному. Також зазначила про нестачу коштів на інсулін в сумі 262,0 тисяч гривень до кінця поточного року.

Комісія по заслуховуванню звітів комунальних закладів продовжила свою роботу

Звіт спеціалізованого комунального підприємства «Райліс» членам комісії доповів його директор Станіслав Швед.

Підприємство займається наданням послуг у лісовому господарстві, а саме: реалізація лісової продукції, виготовлення готової продукції з деревини, переробка деревини, відновлення лісових насаджень. Відмітив про введення в дію другої пилорамної установки. В минулому році одна пилорама надала товарообігу на суму 800,0 тисяч гривень. Прибуток підприємства за минулий рік склав би в сумі 497,0 тисяч гривень, але враховуючи непрофільні активи в сумі 387,0 тисяч гривень, чистого прибутку залишилось лише 110,0 тисяч гривень.

Комісія по заслуховуванню звітів комунальних закладів продовжила свою роботу

На завершення засідання комісії було заслухано звіт фінансово-господарської діяльності редакції радіомовлення Черкаського району за 2018 рік, про який коротко доповіла керівник Алла Мельник.

Під контролем редакції радіо постійно перебуває процес відновлення радіоточок у населених пунктах району. В 2019 році продовжується робота по організації в Черкаському районі FМ – радіо, підкреслила Алла Миколаївна. Відмітила, що в даному напрямку є співпраця з народним депутатом України Владиславом Голубом. Також зазначила, що для технічного оснащення необхідно встановити два ретранслятора радіосигналу, один коштує біля 60,0 тисяч гривень.

Підводячи підсумки, заступник голови районної ради зазначив, що по кожному звіту будуть зроблені відповідні рекомендації та доручення для покращення роботи комунальних закладів районної ради.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради