Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

25 січня 2019 року голова Черкаської районної ради Олексій Собко провів позачергову 33 сесію районної ради. В пленарному засіданні позачергової сесії взяли участь заступник голови Черкаської районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, преса та радіомовлення.

На початку пленарного засідання депутати з формували порядок денний. Потім приступили до розгляду затверджених питань.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганну Шокот, депутати погодили та прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради Як зазначила, начальник фінансового управління, зміни викликані в частині міжбюджетних трансферів. Згідно рішень сесій новоутворених об’єднаних територіальних громад (Леськівської, Руськополянської, Сагунівської та Червонослобідської), які делегують власними рішеннями свої повноваження районному бюджету, та сільських рад районному бюджету надається субвенція в сумі 77149,048 тис.грн. У зв’язку з цим, збільшуються доходи загального фонду районного бюджету по коду 41051000 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції» на суму 21903,120 тис.грн., по коду 41051200 «Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 114,996 тис.грн., по коду 41051500 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції» на суму 25477,5 тис.грн., по коду 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на суму 20653,432 тис.грн. та доходи спеціального фонду районного бюджету по коду 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на суму 9000,0 тис.грн., відповідно збільшуються видатки по головним розпорядникам коштів.

Потім депутати одноголосно ухвалили надання дозволу Черкаській районній лікарні, на передачу в оренду нежитлових приміщень та схвалили рішення щодо внесення змін до Програми розвитку охорони здоров’я району на 2019-2021 роки , про яку доповів головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов.

Також, заслухали про хід виконання та внесли зміни до доповнення до Програм: «Турбота» на 2014-2020 роки; організації харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік.  

Водночас, народні обранці заслухали звернення депутатів Черкаської районної ради до Черкаської міської ради та виконкому щодо упорядкування руху приміського пасажирського та транзитного транспорту у м. Черкаси, про яке доповів заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк. 

Усі питання порядку денного попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ