Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 2019 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100 – річчя проголошення Акта Злуки Української народної Республіки і Західноукраїнської народної республіки «Одна Україна! Соборна країна!».

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, районної ради, представники трудових колективів та громадськості.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Олексій Собко зазначив, що ця дата нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нині, як і тоді, процес національного державотворення відбувається в умовах російської військової агресії. Сьогодні українські воїни у районі проведення операції об’єднаних сил, так само як і їхні побратими початку двадцятого століття, відстоюють незалежність та соборність України.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім нам здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Батьківщини! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 

Також, до учасників заходу звернувся заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк який зазначив, що Акт Злуки 22січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.  

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Об’єднання українських земель відбулося з ініціативи і власної волі українців, а не було накинуто насильно зовнішніми чинниками. Відзначення Дня Соборності, це вшанування, як попередніх поколінь, які боролися за незалежність України, так і вшанування сьогоднішнього покоління, яке продовжує цю боротьбу. 

Збереження національної пам’яті про події минулого та сучасності-важливі завдання у контексті збереження духовної цілісності Українського народу. 

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

До уваги учасників урочистостей працівники культури підготували тематичний концерт за участю творчих колективів району. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ