Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Підсумки акції «Випускник-2019»

Підсумки акції «Випускник-2019»

Одним із основних напрямків роботи служби зайнятості є профорієнтаційна робота з зареєстрованими безробітними та учнівською молоддю, яка спрямована на формування у дорослих та підлітків свідомого підходу до вибору професійного майбутнього. Комплекс заходів такого спрямування для школярів об’єднаний в акцію «Випускник 2019», яка тривала протягом жовтня-листопада 2018 р.

Директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Гриценко окреслив зміст проведеної роботи: «Профорієнтація – це в першу чергу формування установки на активність самопізнання як основу вибору професії. Задля цього ми ознайомлюємо учнів зі світом професій та особливостями ринку праці, розширюємо кругозір щодо змісту і вимог професії до людини та ознайомлюємо з правилами вибору професії. Ці та інші аспекти скеровують підростаюче покоління до свідомого вибору майбутньої професії».

З метою всебічного охоплення всіх учнів району профорієнтаційними послуги фахівцями філії надаються в різноманітних форматах. Заходи проводились як в стінах Черкаської районної філії ЧОЦЗ, так і на виїзді: в загальноосвітніх школах, інших навчальних закладах та на підприємствах. Це і професіографічні екскурсії, яких було проведено дві в цьому році на підприємствах ТОВ «Імпрес» та ТОВ "Світ ласощів", і виїзні акції центру зайнятості "Брейн ринг", які були організовано в трьох школах. Також було проведено шістнадцять профорієнтаційних уроків для учнівської молоді та два Дні відкритих дверей навчального закладу у Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій та Черкаському політехнічному технікумі. До того ж, були проведені профінформаційний груповий захід для молоді, у тому числі учнівської, інтерактивний захід для молоді, профінформаційний семінар для працівників закладів освіти та профінформаційний семінар для батьків.

Крім того, одним з найновіших та найсучасніших інструментів профорієнтації є запроваджений Державною службою зайнятості профдіагностичний комплекс веб-платформа для онлайн-профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». За жовтень-грудень Черкаською районною філією на платформі було зареєстровано близько 150 осіб, які пройшли тестування та отримали кваліфіковані консультації. З числа протестованих більшість – учні 9-11 класів, для яких це особливо актуально, адже за результатами тестування простіше обрати майбутню професію, керуючись власними інтересами, схильностями та здібностями, які визначаються в процесі тестування».

За інформацією Черкаської районної філія Черкаського обласного центру зайнятості