Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Районний бюджет на 2019 рік прийнято

Районний бюджет на 2019 рік прийнято

Основний фінансовий документ року - районний бюджет на 2019 рік, простою більшістю голосів депутатів районної ради проголосований цього дня на тридцять першій позачерговій сесії районної ради. В пленарному засіданні взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Яріш, голови ОТГ, сільські голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, правоохоронні органи, преса та радіомовлення.

Районний бюджет на 2019 рік прийнято

На початку роботи сесії голова ради Олексій Собко та голова райдержадміністрації Анатолій Яріш вручили грамотами та нагородами переможцям районної спартакіади «Найспортивніше село 2018 року». За І місце - Худяківській сільській раді, за ІІ місце - Руськополянській сільській раді та за ІІІ місце – Будищенській сільській раді. Також з нагоди Дня енергетика були вручені Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації працівникам комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Районний бюджет на 2019 рік прийнято

Після офіційної частини перейшли до розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII «Про районний бюджет на 2018 рік». Потім начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот детально доповіла присутнім про основні показники районного бюджету на 2019 рік. Відмітила, що враховуючи утворення Руськополянської, Сагунівської, Леськівської та Червонослобідської об’єднаних територіальних громад районний бюджет зменшився на 55 відсотків. Беручи до уваги реалії життя, запропонувала знаходити спільну мову з керівниками об’єднаних територіальних громад для повноцінного фінансування діяльності установ, організацій, заходів, програм та іншого.

Районний бюджет на 2019 рік прийнято

Також внесли зміни до районної Програми «Про батальйон територіальної оборони в/ч А7322» на 2018-2022 роки та Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2022 роки. Заступник військового комісара з територіальної оборони Черкаського об’єднаного міського комісаріату Олег Гресь доповів депутатам про основні положення районної Програми «Територіальна оборона» на 2019-2022 роки та запропонував затвердити її, на що депутати одноголосно підтримали дану пропозицію.

В подальшій роботі сесії було затверджено план роботи районної ради на перше півріччя 2019 року, структуру та чисельность працівників виконавчого апарату районної ради, встановлено умови оплати праці голові районної ради Собку О.П та його заступнику Степанюку С. О..

Районний бюджет на 2019 рік прийнято

На засіданні також прийняли рішення з питань управління майном районної комунальної власності. Їхня кількість в порядку денному сесії була досить значна.

На завершення порядку денного сесії прийняли рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пашковського А.В. та про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 15-ти земельних ділянок ГО «СПІЛКА БАЙБУЗІВСЬКИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ».

Підсумовуючи результати роботи пленарного засідання, голова ради Олексій Собко подякував депутатам районної ради та всім присутнім за роботу та співпрацю протягом 2018 року, щиро привітав присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Зазначив, щоб ці свята – вісники добра, благополуччя, мрій і сподівань – принесли родинам нові здобутки, фінансову забезпеченість і людську повагу.

Районний бюджет на 2019 рік прийнято

В свою чергу голова райдержадміністрації Анатолій Яріш також звернувся до присутніх з Новорічним вітальним словом, подякував керівництву районної ради та депутатам за співпрацю та порозуміння в багатьох питання діяльності району. Щиро побажав всім міцного здоров’я, любові, гармонійності у справах, достатку в оселях і щоб Новий рік став для всіх роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ