Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді обговорили питання порядку денного тридцять першої позачергової сесії районної ради

В рамках планування роботи на поточний тиждень голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату. Спочатку обговорено заходи, проведені на минулому тижні.

Акцентовано увагу на підготовку та проведення тридцять першої позачергової сесії районної ради, яку заплановано на 22 грудня 2018 року об 11.00 год. Відмічено про важливість розгляду одного із основних питань сесії – затвердження районного бюджету на 2019 рік. Також детально проаналізовано проекти рішень, внесені на позачергову сесію районної ради.

Сплановано графік проведення засідань постійних комісій районної ради для попереднього розгляду питань порядку денного тридцять першої позачергової сесії районної ради. Домовлено детально обговорити питання про районний бюджет на 2019 рік 19 грудня об 11.00 годині на розширеному засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення за участю всіх депутатів районної ради, головних розпорядників коштів, представників громадських організацій району.

Скоординовано план дій під час проведення перших виборів депутатів сільських рад та сільських голів в Руськополянській, Сагунівській, Леськівській та Червонослобідській об’єднаних територіальних громадах 23 грудня 2018 року.

Також обговорено питання щодо діяльності комунальних підприємств Черкаської районної ради.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ