Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Обрати професію не виходячи з дому

Обрати професію не виходячи з дому

Профорієнтація стає доступнішою завдяки веб-платформі для онлайн-профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

Фахівець з профорієнтації та директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості нещодавно відвідали Білозірську ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою презентації веб-платформи для учнів 8-9 класів. Ця платформа призначена як для учнівської молоді, так і для громадян, які бажають змінити свою професію.

Директор філії Олександр Гриценко під час презентації зазначив: «Використання цієї платформи дає вам можливість перед найважливішим кроком свого життя – вибором майбутньої професії – виявити свої професійні інтереси і цінності, дослідити загальний рівень розвитку й структури інтелекту та визначити свої психологічні особливості. Що цікаво, це можна здійснити, пройшовши безкоштовне онлайн тестування, сидячи вдома за власним комп’ютером».

Діти преглянули презентацію, з якої дізнались про переваги онлайн-тестування, про методики, які включає комплекс та про інформацію, яку вони оримають про себе, протестувавшись. Більшість дітей зацікавились та виявили бажання отримати персональний код для проходження тестування.»

Скачати документ

Обрати професію не виходячи з дому