Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Готуй сани влітку

«Готуй сани влітку
Народна приказка говорить: готуй сани влітку. Це про завчасну турботу про власне майбутнє, яке не за горами, і до нього потрібно готуватись уже зараз. За принципом випередження Служба зайнятості працює з учнівською молоддю. Адже саме від цієї категорії клієнтів залежить майбутнє країни.

Нещодавно до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості завітали учні 9-Б класу Червонослобідської школи №1. Директор Олександр Гриценко та заступник директора Вікторія Огіренко провели дітям екскурсію приміщенням філії та розповіли про історію, функції та напрямки роботи служби.

Також школярі були проінформовані про послуги, які надають фахівці служби зайнятості різним категоріям клієнтів та отримали одну з послуг - профорієнтаційну. Профорієнтатори провели для дітей інтерактивний захід, де в ігровій формі показали важливість усвідомленого вибору майбутньої професії. Презентували дітям і веб-платформу для онлайн-профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Ця безкоштовна послуга включає комплекс тестів, які можна пройти на власному комп’ютері в мережі Інтернет з метою визначення професійних здібностей і нахилів.

«У роботі з підростаючим поколінням найважливіше говорити з ними «однією мовою». Тому служба крокує в ногу з часом та впроваджує сучасні, інноваційні форми роботи. Зокрема, веб-платформа «Моя професія: консультаційна мережа» вирішує питання доступності завдяки формату онлайн. 

Діти багато часу проводять за комп’ютером, то чому б не провести час з користю та дізнатися про власні професійні інтереси, схильності та структуру інтелекту не виходячи з дому» - так прокоментував захід Олександр Гриценко.Ті з учнів, хто виявив бажання протестуватися, отримали персональні коди для проходження онлайн-тестування вдома. Школярі зацікавились інформаційними матеріалами про професії, навчальні заклади та роботодавців регіону, адже більша частина з них уже замислюється над тим, яким фахівцем хоче стати в дорослому житті.