Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Зона комфортного читання у Червонослобідській сільській бібліотеці

Зона комфортного читання у Червонослобідській сільській бібліотеці
Червонослобідська сільська бібліотека продовжує реалізацію своєї основної місії: створення позитивного іміджу бібліотеки, задоволення інформаційних потреб і запитів користувачів та забезпечення комфортних умов для читання та відпочинку.

Доповнює куточок креативна книжкова полиця, на якій постійно змінюються тематичні друковані видання.

Для задоволення інформаційних потреб читачів книжковий фонд бібліотеки у 2018 році поповнився новими книгами на загальну суму 25 тисяч грн., що закуплені за рахунок коштів Червонослобідської сільської ради.

Щорічно завдяки фінансуванню місцевої влади бібліотека забезпечується великою кількістю періодичних видань. В достатній кількості здійснено передплату періодики на 2019 рік за вподобаннями користувачів бібліотеки.  

Тож запрошуємо любителів садівництва і городництва, майстрів художньої вишивки і в’язання, тих, хто цікавиться історією України і зарубіжних країн, шанувальників української книги, детективів та ліричних романів, любителів пригод, фантастики та фентезі відвідати бібліотеку і познайомитися із новими періодичними виданнями та новим асортиментом книг.