Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійною комісією Черкаської районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування були внесені зміни до районних програм

Постійною комісією Черкаської районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування були внесені зміни до районних програм Постійною комісією Черкаської районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування були внесені зміни до районних програм

Сьогодні, під головуванням заступника голови комісії Олександра Мартиненка, провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

На початку роботи комісії заступник голови постійної комісії Олександр Мартиненко повідомив, що на комісію внесено питання про внесення змін до «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки» з порушенням терміну подачі документів відповідно до статті 18 Регламенту Черкаської районної ради. Одноголосно було підтримано його включення до порядку денного засідання комісії з метою розгляду та прийняття відповідних рекомендацій.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Валентина Ямборська коротко ознайомила членів комісії із внесеними змінами до «Районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2018 роки» та запропонувала внести дане питання на розгляд сесії районної ради.

Наступним було обговорено питання про внесення змін до «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки» та звернуто увагу на його актуальність.

В результаті розгляду обох питань комісією було одноголосно рекомендовано внести їх на розгляд сесії районної ради та підтримати при ухваленні.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ