Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Активна співпраця з роботодавцями

Активна співпраця з роботодавцями

Вирішуючи питання укомплектування вакансій та працевлаштування незайнятих громадян Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості тісно співпрацює із роботодавцями району.

24 жовтня в приміщенні Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулася зустріч шукачів роботи з Мариною Макарченко, яка на разі представляла двох роботодавців, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ДП «Перемога Нова».

ПрАТ «Миронівська птахофабрика» одна з найбільших птахофабрик України та Європи. Це підприємство замкнутого циклу від виробництва добового молодняка до виробництва м’яса курчат-бройлерів.

ДП «Перемога Нова» з кінця 2014 року займається виробництвом інкубаційного яйця. На підприємстві встановлені сучасні лінії забою, переробки, упаковки м’яса, сучасний інкубатор.

В зв’язку з розширенням виробництва підприємствам на постійну роботу потрібні птахівники, оператори по ветеринарній обробці, слюсарі - ремонтники та трактористи.

Марина докладно розповіла про графік роботи за кожною професією, заробітну плату, транспортну доставку працівників на роботу, відповіла на поставлені питання, вислухала побажання присутніх щодо умов праці.

«Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників служби зайнятості є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів» - зазначив Олександр Гриценко про таку форму сприяння працевлаштуванню.

Під час зустрічі роботодавець одразу ж провів співбесіди з претендентами на вакансії. По закінченню кожен учасник ярмарку отримав направлення на працевлаштування.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості