Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Сьогодні, 16 жовтня 2018 року, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулося ряд знакових подій День захисника України, День Українського козацтва та християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також відбулися заходи до Дня сіл Будище, Степанки, Яснозір’я, Cвидівок, Худяки. В місті Чигирині відбулися обласні заходи до Дня захисника України та Дня Українського козацтва на яких черкаські бійці отримали державні й обласні відзнаки.

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Першочергово на нараді було розглянуто питання, які вносяться на розгляд чергової сесії районної ради, що запланована на листопад місяць про які доповіла керівник секретаріату Алла Смілянець.

Розглянули питання діяльності комунального підприємства теплових мереж Черкаського району в ракурсі готовності до початку опалювального сезону. Акцентовано увагу на його важливість та постійний контроль за процесом виконання даного питання. Звернуто увагу на максимально стислі терміни вирішення проблемних питань, які на сьогодні є у комунального підприємства.

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них .

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ