Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Дубіївка відсвяткувала своє день народження

Дубіївка відсвяткувала своє день народження Дубіївка відсвяткувала своє день народження

29 вересня 2018 року село Дубіївка відсвяткувало своє день народження. У святкуванні взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, помічник народного депутата України Оксана Ковтун, депутат районної ради Іван Будяк, директор Черкаського лісового господарства Пустовіт В.А., командир військової частини А 3193 Мурашковський Г.М., заступник командира військової частини А 3177 Фуртес Д.О. та громада села.

Не дивлячись на похмуру дощову погоду в селі відбулась дружня зустріч з футболу між збірною командою села та військовослужбовцями військової частини А 3177. Школярі взяли участь в конкурсі малюнків „Дубіївка очима дітей“. Командування в/ч А 3177 з метою військово-патріотичного виховання молоді села, ознайомила з військовою технікою, яка захищає нашу Батьківщину на Сході України, організувало виставку військової техніки, надали військовий автомобіль – БТР-70 на якому діти мали можливість проїхатися по центру села.

Цікаво пройшов практичний курс „Молодого бійця“, де молодь вчилася надівати бронежилети, користуватись бойовою зброєю. Людно також було біля фотозони „Я люблю Дубіївку“, де всі бажаючі мали можливість сфотографуватись на фоні цих патріотичних слів.

Дубіївка відсвяткувала своє день народження

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко від депутатського корпусу та від себе особито привітав громаду села Дубіївка з святом села. Побажав добра в кожній оселі, божого благословення та розвитку територіальної громади.

А ввечері в сільському Будинку культури відбувся святковий концерт для громади села та гостей який продемонстрували учасники художньої самодіяльності Будинку культури.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ