Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Обирай майбутнє свідомо!

Обирай майбутнє свідомо!

20 вересня для учнів 8-го та 9-го класів Ірдинського навчально-виховного комплексу ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені профорієнтаційні уроки на тему «Вибір професії і ринок праці». Мета заходів - формування в учнівської молоді мотивації до свідомого професійного вибору. Представники служби зайнятості розповіли дітям про актуальні зараз на ринку праці професії та професії майбутнього, навчальні заклади, де можна їх здобути та підприємства, на яких можна реалізувати здобутий трудовий потенціал.

Ігровий формат заходів дозволив учням відчувати себе комфортно та невимушено. Фахівці ознайомили дітей зі світом професій, а діти, в свою чергу, поділилися мріями про те, ким хочуть стати в майбутньому.

Для старшокласників провели тестування за методикою Голланда для визначення власних нахилів та здібностей щодо вибору майбутньої професії. Це дозволить їм краще зрозуміти себе та обрати напрямок подальшого професійного розвитку.

Учасники заходів отримали не лише позитивний настрій, але і корисну інформацію, яка стане в нагоді у прийнятті важливих рішень перед вступом в доросле життя.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості