Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ВИСЛОВЛЮЄ НАЙГЛИБШІ СПІВЧУТТЯ РОДИНІ ТА ДРУЗЯМ ЗАГИБЛОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ВОЛОДИМИРА ТКАЧОВА

КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ВИСЛОВЛЮЄ НАЙГЛИБШІ СПІВЧУТТЯ РОДИНІ ТА ДРУЗЯМ ЗАГИБЛОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ВОЛОДИМИРА ТКАЧОВА

У середу, 18 вересня 2018 року, унаслідок мінометного обстрілу в смт. Луганське Донецької області, в районі Світлодарської дуги, загинув учасник ООС, молодший сержант ЗСУ Володимир Ткачов – уродженець села Вергуни, що на Черкащині. Чоловікові було усього 48 років. Ще один загиблий тої страшної ночі – сержант Володимир Матвієнко. Обидва військовослужбовці отримали поранення, несумісні з життям, внаслідок розриву міни калібру 120 мм.

Речниця штабу ООС, капітан Вікторія Данильчук зазначає: “з початком обстрілу вели спостереження за полем бою та вживали заходів щодо зайняття укриттів своїми побратимами. На жаль, ворожа міна обірвала їхні життя. За смілі та рішучі дії сержанта Матвієнка Володимира та молодшого сержанта Ткачова Володимира представлено до державних нагород посмертно”. Голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, а також усі працівники адміністрації й ради схиляють голови у жалобі та висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким, друзям та односельчанам.

Відповідно до розпорядження Черкаської районної державної адміністрації, на знак скорботи за героєм, що пішов із життя, дату прощальної церемонії – 21 вересня 2018 року – у Черкаському районі оголошено Днем жалоби.

За інформацією сайту Черкаської РДА