Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Вітаємо з Днем Незалежності України!

23 серпня у селі Хутори Черкаського району пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

У рамках свята відбулось покладання квітів до Пам’ятного знаку визволителям села, відзначення грамотами та подяками найкращих працівників, трудових колективів, громадських діячів та ветеранів району.

Вітаємо з Днем Незалежності України!

 

 

 

 

 

 

 

 

Також, для громади працювали різні тематичні локації: виставка робіт талановитих дітей і молоді, мистецьких виробів позашкільних закладів району, святкова фотозона, майстер-клас з виготовлення українського сувеніру ляльки-мотанки, створення патріотичного аквагриму «Веселі фарби», тир, спортивні розваги (ігри), продаж сувенірної продукції та смаколиків.  

До участі в заході активно долучились представники служби зайнятості. Під гаслом «Державна служба зайнятості - для вас» фахівці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували роботу тематичної локації. Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з можливостями служби зайнятості як надійного помічника в пошуку роботи, орієнтації та власного просування на ринку праці, а також мудрого порадника у виборі майбутнього професійного шляху та побудові кар’єри. Корисна інформація подавалась по святковому креативно та цікаво, кожен з клієнтів отримав у подарунок сувенірний прапорець та пам’ятки з професійними порадами.  

Особлива увага приділялась молоді, випускникам навчальних закладів та їх батькам. Під час бесід з батькам наголошувалось на важливості виваженого вибору майбутньої професії або спеціальності, враховуючи індивідуальні здібності молодої людини, потреби ринку праці та перспективи подальшого працевлаштування випускників. 

Громадяни отримали консультацію щодо можливостей проведення за допомогою фахівців служби зайнятості профдіагностичного комп’ютерного тестування на виявлення схильностей до різних видів трудової діяльності, послуги професійного навчання та підвищення кваліфікації, переваг створення персонального кабінету клієнта на сайті Державної служби зайнятості тощо. Всього різноманітними послугами служби скористалось понад 60 осіб.  

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості