Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко провів апаратну нараду

Сьогодні, 20 серпня голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулася чергова сесія районної ради, яка пройшла в конструктивній обстановці. Прийнято ряд нових Програм, які важливі для розвитку району. Заслухано виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району у I півріччі 2018 року, де одним із основних показників розвитку району є залучення прямих іноземних інвестицій.

За цим показником Черкаський район займає перше місце в області. А в цілому область займає п’яте місце в Україні із залучення прямих іноземних інвестицій.

Потім розглянуто на нараді ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них. 

Також, Олексій Петрович привернув увагу працівників виконавчого апарату районної ради до участі у районних урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності, які заплановані на 23 серпня у селі Хутори.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ