Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

17 серпня 2018 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання президії районної ради, у ході якої було сформовано питання порядку денного чергової сесії. У роботі президії також взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств, установ та закладів районної ради.

У ході роботи депутати погодили ряд питань, що, відповідно, будуть внесені на розгляд пленарного засідання. Зокрема, про програму сприяння проведенню в районі конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування місцевого значення, які не виходять за межі території району на 2018-2020 роки, про внесення змін до програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району, про внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2018 роки, про внесення змін до «Районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2018 роки».

Розглянуто та підтримано депутатами нову Програму сприяння проведенню в районі конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування місцевого значення, які не виходять за межі території району на 2018-2020 роки.

Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

Також президія заслухала інформацію щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року, внесла зміни до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII «Про районний бюджет на 2018 рік» та зміни до рішення районної ради від 12.04.2018 №22-18/VII ( зміни у складі комісії по прийняттю незавершеного удівництва Черкаської центральної районної лікарні).

Підтримано депутатами розгляду на сесії питань щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ «Пономар» за виключенням технічних документацій в адмінмежах Софіївської сільської ради, «Віто-Агроеко-4», Мошнівської сільської ради, Степанківської сільської ради та фізичної особи Гнідаш М.З.

Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

Крім того, розглянуто ряд питань управління майном районної комунальної власності, про продовження терміну дії контракту з директором Спеціалізованого комунального підприємства «Райліс» та розглянуто два звернення депутатів Черкаської районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ