Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відзначення 70-ї річниці визволення села Геронимівка від фашистських загарбників

70-ї річниці визволення села Геронимівка  від фашистських загарбників 70-ї річниці визволення села Геронимівка  від фашистських загарбників

18 листопада в рамках відзначення 70-ї річниці визволення села Геронимівка від фашистських загарбників заступник голови Черкаської районної ради Володимир Орел провів зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни в Геронимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів за участю представників органів місцевого самоврядування, учнів школи, бібліотечних працівників та громадськості.

Під час заходу ветерани села розповіли присутнім цікаві та невідомі сторінки з історії визволення Геронимівки. Працівники сільської та шкільної бібліотек підготували книжкову експозицію, приурочену до пам’ятної події. Цього ж дня до підніжжя братської могили учні школи поклали квіти на знак вічної шани та пам’яті. Для учасників дійства місцевий ансамбль «Полянка» підготував святковий концерт.

У боях за рідне село 17 листопада 1943 року полягло 78 воїнів. Всі вони посмертно відзначені урядовими нагородами. Їх пам’ятають та шанують, їх іменами називають вулиці.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради