Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради розглянула зміни до районного бюджету на 2018 рік

Постійна комісія районної ради розглянула зміни до районного бюджету на 2018 рік Постійна комісія районної ради розглянула зміни до районного бюджету на 2018 рік

15 серпня 2018 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вела засідання голова постійної комісії Світлана Костенко. В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Одним із головних порядку денному стояло питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що внесення змін до районного бюджету викликано:

-змінами в доходній частині загального фонду;

-розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету;

-перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень;

-змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

Постійна комісія районної ради розглянула зміни до районного бюджету на 2018 рік

Таким чином було розподілено додатковий фінансовий ресурс районного бюджету у сумі 3491,735 тис.грн.74 коп. та проведено перерозподіл коштів в межах кошторисних призначень. Враховуючи звернення головних розпорядників коштів внесено зміни в кошториси видатків в межах виділених асигнувань.

Зміни в частині міжбюджетних трансфертів проведено згідно рішень сесій Степанківської ОТГ та сільських рад, де районному бюджету надаються субвенції в сумі 553,2 тис.грн. У зв’язку з цим, збільшуються доходи по коду 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» загального фонду районного бюджету на суму 403,2 тис.грн. та спеціального фонду на суму 150,0 тис.грн., відповідно вносяться зміни по головним розпорядникам коштів.

Також начальник фінансового управління райдержадміністрації поінформувала присутніх про виконання районного бюджету за I півріччя 2018 року та запропоновано депутатам взяти до відома.

Члени постійної комісії заслухали інформацію про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року, про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та внести на розгляд сесії виключивши з проекту рішення п.1.14, про внесення змін до Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки, про внесення змін до Програми інформаційно-аналітичного забезпечення Черкаської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки.

Постійна комісія районної ради розглянула зміни до районного бюджету на 2018 рік

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ