Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у сесії Черкаської обласної ради

Олексій Собко взяв участь у сесії Черкаської обласної ради Олексій Собко взяв участь у сесії Черкаської обласної ради

11 липня 2018 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у продовжені роботи пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради.

На початку засідання депутати і всі присутні на сесії вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих учасників АТО та в Операції Об’єднаних сил та річниці загибелі генерал-майора Ігоря Момота. 

Потім приступили до розгляду питань порядку денного в порядку черговості.  

Так, було підтримано внесення змін до рішень обласної ради: від 28.08.2015 № 42-1/VI «Про Обласну програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роках»; від 22.12.2017 № 19-10/VII «Про визнання бійцями-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України» та від 25.06.2015 № 41-4/VI (обласна програма підтримки закладів вищої освіти).

Зацікавлення обговорення викликав звіт за 2017 рік із проведення моніторингу виконання Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2015 – 2017 роки. 

Аналізуючи його, виступили депутати обласної ради Микола Булатецький, Анатолій Яріш, Михайло Мушієк, Олександр Рибченко, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Олександр Вельбівець. 

Врешті-решт для ухвалення рішення з цього питання голосів не вистачило, а наступне – звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України щодо відзначення на державному рівні 75-ої річниці з дня завершення Корсунь-Шевченківської битви, – запропонували доопрацювати і розглянути на наступному пленарному засіданні. 

Далі голосування було в основному результативним. Депутати ухвалили звернення депутатів Черкаської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про виділення коштів з державного бюджету на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет у Черкаській області; до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо виділення додаткового фінансування на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення; до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо пільгового перевезення громадян; до органів місцевого самоврядування області щодо збільшення розміру щомісячної готівкової виплати в міському транспорті та на міжміських маршрутах; до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо захисту інституції сім’ї в Україні. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ