Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«МОШНОГІРСЬКІ ЯСТРУБИ» ВЖЕ ЗМАГАЮТЬСЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ «ДЖУРІ»

«МОШНОГІРСЬКІ ЯСТРУБИ» ВЖЕ ЗМАГАЮТЬСЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ «ДЖУРІ»

Цього тижня у Переяслав-Хмельницькому Київської області стартував 10-й ювілейний Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Черкаську область представляє команда «Мошногірських яструбів» з Будища.

-Всього участь у змаганнях беруть 27 команд, - повідомила журналістам «Сільських обріїв» заступник директора з виховної роботи Марина Лазаренко. - Ми в одній чоті із учасниками з Києва та Чернівецької області. В перші дні знайомилися біля спільної ватри.

Джури з усієї України візьмуть участь у спортивних змаганнях, вікторинах, мистецьких конкурсах, майстер-класах, рейд-походах, краєзнавчих екскурсіях, ознайомляться з роботою козацьких і молодіжних патріотичних організацій. Учасники відвідають Черкащину, Київ. Вже у сьогодні відбулися перші випробування – із стрільби та подолання туристської смуги перешкод. У четвер учасники візьмуться за перетягування линви.

-Відмінність всеукраїнського від районного та обласного етапу змагань у тому, що переможців визначатимуть у кожному виді випробувань, а не за зведеними підсумками, - зауважує Марина Лазаренко.

Відтак будищенці мають всі шанси зібрати комплект призових місць.

За інформацією сайту "Сільські обрії"