Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Сьогодні, 25 червня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: в урочистому закритті районної туристичної гри-випробування «Котигорошко», в нараді членів регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» з питань втілення на місцях реформи медичної та освітянської галузей; проблем розподілу повноважень між виконавчою та самоврядною гілками влади; питання співфінансування об´єднаними територіальними громадами, що утворились в межах районів, закладів спільної комунальної власності, які перебувають в управлінні районних рад; шляхів підвищення ефективності освоєння коштів дорожнього фонду тощо, яку проводив голова обласної ради Олександр Вельбівець; в меморіальних заходах з нагоди перепоховання останків воїнів, загиблих під час Другої світової війни в селі Геронимівка.

Особливо голова районної ради зупинився на питанні, які обговорювалися на нараді голів районних рад. Зокрема, коротко поінформував присутніх, що найбільше учасників наради хвилювало питання щодо реформування таких потужних і одночасно, важливих щодо якості надання послуг галузей, як медицина і освіта. 

Тим більше, що виникають проблеми у стосунках з об´єднаними територіальними громадами у оплаті послуг в згаданих галузях, адже не усі новоутворені громади спроможні самостійно забезпечити жителів різними соціальними послугами. Також піднімалося питання щодо розподілу дорожнього фонду обласними державними адміністраціями.

Під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо підготовки до нового опалювального сезону роботи комунального підприємства теплових мереж Черкаського районну, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

За інформацією сайту Смілянської районної ради