Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова ради здійснив чергову робочу поїздку до села Дубіївка

Голова ради здійснив чергову робочу поїздку до села Дубіївка

В рамках контролю за виконанням раніше даних доручень, для узгодження плану дій щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року головою ради Олексієм Собком, заступником голови ради Сергієм Степанюком, за участі начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук, Дубіївського сільського голови Олександра Кривошеї, директора Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олега Котенка 05 червня 2018 року було здійснено робочу поїздку до Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Головою ради Олексієм Собком було наголошено на тому, що Дубіївську школу керівництво району відвідує вже черговий раз, цікавиться проблемами школи, намагається силами районного бюджету допомогти у вирішенні різного направлення питань. Така позиція буде продовжуватися і надалі, бо на сьогодні сільські школи є районною комунальною власністю, а коли пройде добровільне об’єднання територіальних громад, тоді питаннями школи будуть безпосередньо займатися самі громади. Поцікавився в освітян, які на сьогодні є проблеми.

За повідомленням начальника відділу освіти, на даний час в закладах освіти проходять пришкільні табори, державна підсумкова атестація, підготовчі роботи до поточних ремонтів. На наступному тижні в Дубіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів заплановано випробувальні роботи додаткового твердопаливного котла.

Голова ради здійснив чергову робочу поїздку до села Дубіївка

В свою чергу директор Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олег Котенко повідомив, що в школі є ряд проблем, але найголовніші – це продовження заміни вікон на склопакети, забезпечення теплопостачання в разі пориву теплотраси, капітальний ремонт даху, облаштування гаражного приміщення для шкільного автобуса, придбання посуду та облаштування приміщення шкільної їдальні.

Підсумовуючи, голова ради Олексій Собко наголосив на тому, що проблем в школі вистачає, але для того щоб не роздрібнювати фінансові ресурси, яких на жаль з процесом децентралізації в районному бюджеті все менше, необхідно сконцентруватися на декількох питаннях, які можна вирішити. Тому запропонував ґрунтовно підійти до вирішення питань: заміни вікон на склопакети, будівництва гаражного приміщення для шкільного автобуса та придбання посуду і облаштування приміщення шкільної їдальні.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ