Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Члени президії сформували порядок денний двадцять третьої позачергової сесії

Члени президії сформували порядок денний двадцять третьої позачергової сесії Члени президії сформували порядок денний двадцять третьої позачергової сесії

04 травня 2018 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання президії районної ради.

Члени президії розглядали питання, які заплановано внести до порядку денного двадцять третьої позачергової сесії.

Спочатку вони розглянули блок питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності, з якими присутніх ознайомив начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Члени президії сформували порядок денний двадцять третьої позачергової сесії

Так, вони підтримали проект рішення про створення в результаті реорганізації комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради.

Потім розглянуто питання про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки, про яку коротко доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Члени президії сформували порядок денний двадцять третьої позачергової сесії

Він зазначив, що відповідна Програма спрямована на підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства, поліпшення якості надання житлово-комунальних послуг, а також для покращення діяльності комунального підприємства теплових мереж Черкаського району, що дасть можливість ефективніше готуватися до нового опалювального сезону. Зазначена програма підтримана членами постійної комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики.

Далі члени президії розглянули і підтримали питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII «Про районний бюджет на 2018 рік» про який коротко доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

Члени президії заслухали звіт тимчасової контрольної комісії Черкаської районної ради щодо вивчення стану утримання доріг у Черкаському районі, з яким присутніх ознайомив голова цієї комісії, депутат районної ради Олег Деркач та звернення депутатів Черкаської районної ради і рекомендували їх включити до порядку денного позачергової сесії.

Розглянувши внесені на розгляд президії питання, її члени сформували порядок денний двадцять третьої позачергової сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ