Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати заслухали виконання та зміни до ряду районних програм

Депутати заслухали виконання та зміни до ряду районних програм

05 квітня 2017 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту. Вела засідання заступник голови Ольга Буднікова.

Постійна комісія розглянула низку питань, що стосуються різних сфер діяльності району, а саме: про хід виконання районної програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2016-2020 роки, про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки, про внесення змін до програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаського району на 2017-2020 роки та інформацію про проведену нараду в обласній раді з питань «Секторальної реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина».

Про хід виконання районної програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2016-2020 роки, коротко доповіла завідувач поліклінічного відділення Черкаської ЦРЛ Ольга Буднікова, яка зазначила, що в продовж року в районі забезпечується санаційно-профілактична робота серед дітей сільської місцевості централізованим методом.

Депутати заслухали виконання та зміни до ряду районних програм

Кількість дітей в Черкаському районі станом на 01.01.2018 року становить 5980 осіб. Для забезпечення стоматологічними матеріалами для проведення максимальної санації учнів загальноосвітніх шкіл району річна потреба у фінансуванні на 2018 рік становить 79,3 тис.грн. Обсяг видатків визначається в межах коштів місцевих бюджетів.

Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки та про внесення змін до програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаського району на 2017-2020 роки, доповів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт.

Депутати заслухали виконання та зміни до ряду районних програм

Який коротко ознайомив присутніх із змінами до Програм та запропонував внести їх на розгляд сесії районної ради.

Також члени постійної комісії заслухали інформацію керівника секретаріату районної ради Аллу Смілянець, яка проінформувала присутніх про нараду в обласній раді з питань «Секторальної реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина» та рекомендувала взяти її до відома.

Депутати заслухали виконання та зміни до ряду районних програм

Всі питання які внесенні на засідання постійної комісії підтримані депутатами та рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ