Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Червоній Слободі розпочала функціонувати ГО «Діти понад усе»

У Червоній Слободі розпочала функціонувати ГО «Діти понад усе»

У Червоній Слободі розпочала функціонувати ГО «Діти понад усе». Її голова Ірина Овчаренко виборола це право за результатами конкурсу «Фабрика громадських організацій», який у січні–лютому проводила ГО «Платформа Громадських Діалогів».

Ірина Овчаренко – художній керівник танцювального колективу «Forsage», який функціонує при місцевому будинку культури. 17 років тому перетворила захоплення танцями в основний вид діяльності. Заради своїх вихованців стала займатися громадською діяльністю.

– У нашому селі дуже талановита молодь. На жаль, для розвитку її творчого потенціалу недостатньо створено умов, – зауважує 28-річна Ірина. – Виправити це можна лише залучивши громадськість села. Тому наша участь у конкурсі «Фабрика громадських організацій» – це перший крок для втілення позитивних змін на офіційному рівні. Наша громадська організація займатиметься розвитком культури, мистецтва, спорту, фізичної культури та здорового способу життя, сприянню моральному та етичному вихованню дітей за допомогою танцю та іншим напрямками культурно-мистецького розвитку особистості.

Як повідомляють організатори конкурсу, ініціативна група подала найякіснішу заявку серед претендентів з усієї Черкаської області і змогла найкраще обґрунтувати доцільність та користь створення громадської організації для суспільства, зокрема для дітей.

– За умовами конкурсу, ініціативній групі переможців безоплатно створено громадську організацію зі статусом юридичної особи та надана юридична та бухгалтерська підтримка в її подальшій діяльності, – розповідає керівник ГО «Платформа Громадських Діалогів» Олександр Курявий.

У лютому ГО «Діти понад усе» офіційно зареєстрували. Учора, 26 березня, новостворена громадська організація та ГО «Платформа Громадських Діалогів» підписали меморандум про співпрацю, яким домовилися об'єднати зусилля та надавати одна одній підтримку у просуванні та розвитку молодіжної політики у своєму регіоні.

– Перше завдання, яке ставимо перед собою, – відремонтувати танцювальний зал для занять дітям, – зізнається пані Ірина. – Уже як ГО, будемо шукати спонсорів та меценатів для цього, а також брати участь у грантових проектах. Досі всі витрати лягали на плечі батьків вихованців.

За інформацією сайту "Сільські обрії"