Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено підсумкову нараду працівників культури району за 2017 рік

Проведено підсумкову нараду працівників культури району за 2017 рік Проведено підсумкову нараду працівників культури району за 2017 рік

Сьогодні, 27 лютого, працівники культури району підбили підсумки роботи за 2017 рік та окреслили плани на майбутній рік. Нарада відбулася за участі заступника голови ради Сергія Степанюка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка та начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Олени Бардінової.

В нараді взяли участь директори, керівники художніх клубних закладів, завідувачі сільських бібліотек, директори та спеціалісти комунальних закладів культури Черкаської районної ради.

До учасників наради звернувся заступник голови районної ради Сергій Степанюк, який зазначив, що на сам перед потрібно найширше залучати та підтримувати талановиту молодь, відновлювати заклади культури, де могли б в різноманітних гуртках займатися діти, проводити різноманітні культурно-мистецькі заходи. 

Про підсумки роботи закладів культури району за 2017 рік та завдання на 2018 рік учасників наради проінформувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова, яка зазначила, що діяльність відділу культури райдержадміністрації, підвідомчих установ у звітному році проводилась відповідно до перспективного плану роботи відділу, Програм підтримки закладів культури, розвитку туризму в районі на 2013-2020 роки» також робота спрямовувалась на удосконалення діючої мережі закладів культури, зміцнення їхньої матеріально-технічної бази, популяризацію і примноження культурних надбань, задоволення культурних та духовних потреб населення й організацію його дозвілля, підтримку талановитої молоді, розширення культурно-мистецьких зв’язків.

Проведено підсумкову нараду працівників культури району за 2017 рік

У зв’язку з процесом децентралізації при утворенні Білозірської ОТГ мережа змінилась і станом на кінець звітного періоду 2017 року складає 71 установи, з них:

‒1 КЗ «Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості»; 

‒21 сільський будинок культури, 12 сільських клубів;

‒1 районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи (РОМЦ БКР), районна дитяча бібліотека; 

‒28 сільських бібліотек;

‒5 музеїв;

‒2 дитячі музичні школи в с. Червона Слобода та с. Мошни.

На утримання установ культури кошторисними призначеннями на 2017 рік по загальному фонду було заплановано 20 096,4 тис. грн. Питома вага районного бюджету складає 38,1 %, сільського бюджету – 61,9 %.

Станом на 01.01.2018 здійснені видатки в сумі 19 419,0 тис. грн., що складає 96,6 % від запланованих. Фактичні видатки спеціального фонду склали 3 739,7 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 2 943,5 тис. грн.

Найбільше фінансування по загальному фонду сільських закладів культури у селах: Червона Слобода – 1 101,9 тис. грн., Руська Поляна – 1 002,2 тис. грн., Мошни – 936,5 тис. грн.

Найменше у селах: Думанці – 210,0 тис. грн. та Кумейки – 152,8 тис. грн.

Найбільші видатки з бюджету розвитку у селах: Худяки – 1 226,7 тис. грн., Думанці – 303,0 тис. грн., Мошни – 220,5 тис. грн., не було видатків на культуру з такого джерела фінансування у селах Байбузи, Геронимівка, Кумейки, Руська Поляна, Софіївка, Тубільці, Чорнявка.

Про основні завдання закладів культури на 2018 рік виступили Валентина Полулях – директор комунального закладу «Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості» Черкаської районної ради; Валентина Канюка – директор комунального закладу «Черкаскький районний організаційно-методичний центр бібілотечної та краєзнавчої роботи» Черкаської районної ради та Іван Сапсай - директор комунального закладу «Червонослобідська дитяча музична школа» Черкаської районної ради.

Проведено підсумкову нараду працівників культури району за 2017 рік

Підводячи підсумки наради начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова зазначила, що в даний час є зрозумілим те, що потрібно рухатись постійно вперед, шукати сучасні форми роботи, модернізувати заклади, вчитись но-новому мислити, розвиватись і вдосконалюватись, відповідно до вимог часу, щоб бути потрібними і цікавими для людей, заради яких ми і працюємо.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ