Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У селах Черкаського району активізували роботу пункти обігріву

У селах Черкаського району активізували роботу пункти обігріву

У селах Черкаського району активізували роботу пункти обігріву, соціальні працівники районного Терцентру проводять подворовий обхід своїх підопічних, аби виявити чи не потребують вони допомоги, дорожні служби району підвозять посипочний матеріал та запасаються паливо-мастильними матеріалами, а надзвичайники – розгорнуть мобільний пункт обігріву за годину.

Такі заходи готові провести відповідні служби на випадок виникнення надзвичайної ситуації під час морозів та снігопадів.

Про це керівники служби сьогодні прозвітували у ході засідання районної комісії ТЕБ та НС.

- Нині акцентуємо увагу на стабільній роботі пунктів обігріву у населених пунктах району, якими можуть скористатися не лише соціально вразливі категорії населення, а кожен, кому треба зігрітися. Разом з тим на контролі готовності дорожніх бригад до розчищення доріг загального користування державного та місцевого значення, аби забезпечити проїзд до соціальних об’єктів, - зауважив заступник голови Черкаської РДА Петро Коренюк. – Оперативно спрацювати та надати допомогу технікою будуть готові частини МПК та сільськогосподарські товариства.

Інспекцію пунктів обігріву в населених пунктів Мошнівського куща наразі проводять фахівці управління економіки РДА та медики району.

За інформацією сайту "Сільські обрії"