Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: Повноцінне і якісне функціонування закладів охорони здоров’я один із пріоритетів діяльності керівництва району

Олексій Собко: Повноцінне і якісне функціонування закладів охорони здоров’я один із пріоритетів діяльності керівництва району Олексій Собко: Повноцінне і якісне функціонування закладів охорони здоров’я один із пріоритетів діяльності керівництва району

На вчорашньому засіданні Медичної ради підвели підсумки роботи галузі охорони здоров’я Черкаського району за 2017 рік, в роботі якої взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, народний депутат України Владеслав Голуб, головний лікар Черкаської центральної районної лікарні, депутат районної ради Микола Гуськов та трудовий колектив.

Звертаючись до учасників засідання голова районної ради Олексій Собко заначив, що одним із пріоритетів діяльності керівництва району є повноцінне і якісне функціонування закладів охорони здоров’я району та запевнив, що депутатський корпус буде всіляко співпрацювати та з розумінням відноситися до проблем медичної галузі. На сесії районної ради, яка запланована на 16 лютого цього року, у п’ятницю, маємо виділити з районного бюджету 2 мільйони 400 тисяч гривень для придбання лапароскопічної стійки в Черкаську центральну районну лікарню. На цій же сесії плануємо прийняти рішення щодо надання згоди на прийняття у комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва Черкаської центральної районної лікарні. А також подякував колективу за плідну працю.

В своїй промові головний лікар, депутат районної ради Микола Гуськов зазначив, що мета і завдання, які стояли перед галуззю в 2017 році були спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я, забезпечення населення доступною і якісною медичною допомогою згідно з реальними потребами. Проводиться певна робота по модернізації закладів охорони здоров’я району.

Олексій Собко: Повноцінне і якісне функціонування закладів охорони здоров’я один із пріоритетів діяльності керівництва району

Затверджений кошторис на 2017 рік по Черкаській ЦРЛ 45 556 762,00 тис.грн. Уточнений кошторис станом на 01.01.2018 р. становить 50 682 511,47 грн. (медична субвенція 38 078 300,47 грн. (в т.ч. с. Білозір’я 4 175 280,00 грн, бюджет розвитку 400 000 грн.).

В 2017 році Черкаською районною державною адміністрацією для Черкаської центральної районної лікарні виділено додаткові кошти в сумі 1 795 779,00 грн., з них:

-на закупівлю відеофіброгастроскопічної стійки 786 тисяч 500 гривень;

-на придбання дизельного генератора 1 032 810 тисяч гривень.

З обласної субвенції від народного депутата Сергія Рудика отримано 350 тисяч гривень та використано на капітальний ремонт операційного блоку хірургічного відділення.

Від обласного депутата Анатолія Коверського отримано та використано 100 тисяч гривень на поточний ремонт неврологічного відділення, від обласного депутата Миколи Дивнича - 150 тисяч гривень на закупівлю металопластикових вікон для Черкаської ЦРЛ.

Додатково залучено кошти на суму 338 900 гривень за рахунок медичних субвенцій сільських рад (с. Геронимівка – 15 тисяч гривень; с. Думанці – 5 тисяч гривень; с. Чорнявка – 5 тисяч гривень, с. Руська Поляна – 9 тисячі гривень, с. Червона Слобода – 250 тисяч гривень; с. Леськи – 10 тисяч гривень; с. Худяки - 10 тисяч гривень; с. Свидівок – 44 900 грн.) для закупівлі реактивів, проведення поточних ремонтів.

В поліклінічному відділенні Черкаської ЦРЛ впроваджена сучасна система для управління потоками пацієнтів «Поліклініка без черг». Для впровадження даної програми за рахунок додаткових коштів РДА виділено 40 тис.грн.

З метою зменшення розміру дефіциту коштів, в Черкаській ЦРЛ проводиться неухильне дотримання вимог бюджетного законодавства при здійсненні фінансово-господарських операцій, оптимізація витрат шляхом виключення непріоритетних витрат, перебування працівників у відпустках без збереження заробітної плати та економне використання енергоресурсів.

Підводячи підсумки Микола Володимирович відзначив, що основними напрямками діяльності у 2018 році залишаються:

1. Ефективне функціонування в межах госпітального округу.

2. Впровадження Національної системи eHealt.

3. Впровадження сучасних новітніх технологій в лікувально-діагностичний процес закладу для прогресивного освоєння реформування галузі охорони здоров’я області.

4. Оновлення матеріально-технічної бази закладу.

5. Проведення поточних та капітальних ремонтів у відділеннях.

Серед центральних районних лікарень області Черкаська ЦРЛ займає 1 рейтингове місце.

В свою чергу народний депутат України Владислав Голуб подарував ФАПам сіл Черкаського району медичне обладнання та комп’ютерну техніку, яку було придбано за кошти державної субвенції в сумі близько 600 тис гривень, що були виділені за поданням народного депутата України до Кабінету Міністрів.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ