Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 05 лютого, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: в семінарі щодо запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням та електронному декларуванню та у підсумковій нараді з працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району за 2017 рік та завдання на поточний період.

Одним із головних питань наради стояло підготовка внесених на розгляд чергової сесії районної ради питань та проведення постійних комісій районної ради про які доповіла керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець.

Проведено апаратну нараду

Під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ